Kurumsal Basın Danışmanlığı

Kurumsal Basın Danışmanlığı

Kurumsal Basın Danışmanlığı

Kurumsal Basın Danışmanlığı

 

TRend Medya ülkemizde özel şirketlere ve kamu kurumlarına basın danışmanlığı veren en büyük firma özelliğini koruma devam ediyor. Çünkü, marka ve medya arasındaki başarılı köprü olma özelliğimiz geçmişte basın danışmanlığı yapan ilk firma olmamızda saklı. TRend Medya olarak basın danışmanlığı hizmetimizde, bağlı olduğumuz kurum ile medya arasındaki ilişkileri derlemek, basın bültenleri hazırlamak ve sunmak, Şirketin kamu ile ilgili durumlarını kontrol altına alıp çıkabilecek herhangi bir krizi yönetmek veya krizi fırsata çevirmek gibi görevlere sahibiz. Kurumun yaptığı işleri, yenilikleri ve politik duruşunun medyadaki görünümü hakkında analizler ve raporlar hazırlarız, şirketin marka değerini yükseltmek için çalışmalar yaparız.

 

TRend Medya  basın danışmanlığı hizmetimiz içinde; medyayı, ülkedeki ve dünyadaki güncel konuları takip edip aynı zamanda bağlı olduğu kurumun halkla ilişkiler kampanyalarını yönetip medya ilişkilerinin nasıl ele alacağı konusunda yöneticilere danışmanlık yaparız.

TRend Medya basın danışmanlığı partner kurumumuzla marka bilinirliği ve kurumsal kimliğin güçlenmesi açısından oldukça önem kazandırdığımız bir hizmetimizdir. Basın danışmanlığımızda, medya aracılığı ile şirketin kamu üzerindeki etkisini ve bilinirliğini arttırmak için çalışırız.