İlkelerimiz

İlkelerimiz

İlkelerimiz

TRend Medya Firma İlkelerimiz

TRend Medya ilk temeli 1998 yılında atılmış olup, şahış işletmesi olarak başlayan çalışmalarımız, her geçen gün kendini yenileyerek marka değerini sürmektedir. 

 

TRend Medya’nın değişmez firma ilkeleri aşağıda belirtilmiştir.

 

 

Hedef odaklı çalışma TRend Medya’nin değerli bir sermayesidir. TRend Medya, “Hayalimiz Hedefimizden Daha Büyük” sloganıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Trend Medya, şirket prensipleri gereği yüzde 100 gizlilik esasına göre çalışır. Müşterilerimiz ile yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar sözleşme ile korunmuş ve gizlilik altına alınmıştır.

TRend Medya 7/24 ulaşılabilir bir ajanstır. Bu nedenle pazar günü dahil haftanın tüm günleri bizim iş günümüzdür. Pazartesi sendromumuz yoktur ve dilediğiniz zaman bizi rahatsız edebilirsiniz.

TRend Medya müşterisi, başarıda söz sahibidir. Yaptığımız ve yapacağımız işlerde bildiğimizi okumak yerine, bildiğimizi müşterimize uyarlarız.

Müşteri, TRend Medya’nın iş ortağıdır.

TRend Medya çevreye saygılı bir işletmedir. Bu yüzden firmaya giren paranın yüzde 2’si ile  her sene fidan dikimi gerçekleştirmektedir.

Performansı sürekli gözden geçirir ve değerlendiririz iletişimimiz açık ve samimidir.

Yapılacak işlerden zevk almak ve o işi eğlenceli hale getirmek önemli bir ilkemizdir. İşini sevmeyen kimseye fayda sağlayamaz, faydasız iş de tuzsuz çorbaya benzer.

TRend Medya’da görevi olan herkese, özel mail adresi açılır ve özel kartviziti bastırılır.

TRend Medya’da tek fiyat prensibi uygulanır. Müşterilerimiz arasındaki tek fark yaptıkları işler ve aldığı hizmetlerdir.

TRend Medya Şirket Banka Hesabı dışında başka bir ödeme şekli ile ücret almaz. Aldığı tespit edilenler temsilci veya çalışanlar hakkında işlem başlatılır.

TRend Medya bazı şehirlerde temsilcilik ile çalışma yapar. Şirketimizin eğitimli, donanımlı birer parçası olan temsilcilerimiz, bizi iş ortaklarımızla buluşturan önemli kişilerdir. Örnek bir prim sistemi ile şirket ve temsilciler arasında güçlü bir bağ kurulması amaçlanmaktadır.