Basın Danışmanlığı

Basın Danışmanlığı

Basın Danışmanlığı

Haberi yazmak kadar okutmak da önemlidir. İşte Trend Medya bu konuda size profesyonel bir hizmet vererek, basın dünyasında olmanızı sağlıyor. İşiniz, kurumunuz ve kariyeriniz Trend Medya’nın PR stratejileriyle sürekli büyüyüp, gelişiyor.
Basın Danışmanlığı ve PR Hizmeti ile Trend Medya size basın dünyasının kapılarını aralar. Haberinizi yazar, çıkan haberleri takip ederiz. Google gibi arama motorlarında hakkınızda araştırma yapanlara da size özel haberler sunarız.  Haber sitelerinde sizin adınıza haber yayınlarız. Yayınlama yaptığımız haber siteleri Google News kayıtlı, arama motorlarınca yüksek bir algoritmaya sahip sitelerden oluşmaktadır.
Markanızın tanınması, kurumsal kimliğiniz açısından oldukça önemlidir. Firmanızın pazarlama gücünü de arttıracak olan bu hizmetimiz ile hedef müşteri kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikleri, organizasyonları, kampanyaları, ilgi çekici ve haber değeri taşıyacak şekilde etkili basın bültenleri hazırlıyoruz. Hazırladığımız bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşlarına ve ülkemizin önde gelen internet portallarına ulaştırarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

Bu kapsamda bazı yaptığımız çalışmalar;

Haber Sitelerinde Yayınlama
İtibar Yönetimi
Olumsuz İçerik Takibi

KONUŞMACILARINIZ İÇİN TÜM METİNLERİ KALEME ALMAK

Konuşma metinleri hazırlamak bizim görevimiz.


SADE & ÖZGÜN

Muhabirlerimizin hazırladığı metinleri, habercilik geçmişi olan ekibimiz kontrol eder, sade ve özgün haberleri onayınızdan sonra servis basına ederiz.


HABER SİTELERİ


Anlaştığımız haber sitelerinde sizi tanıtan yazılar yayınlanmasını sağlarız. Böylelikle sizi araştıran müşteri veya kişiler, haber sitesinde yayınlanan içeriğinizi okuma imkanı bulur.
Basının gücünü kullanın


SİZE MEDYAYI YÖNETME İMKANI SAĞLIYORUZ
Günümüzde basının gücü ve etkili kullanımının neler yapabileceği ile ilgili pek çok örneğe rastlamak mümkün. Bu kapsamda da faaliyetlerinizin duyurulması, yerel basına servisi, tercihen internette anlaşmalı bazı sitelerle makale paylaşımı yapmayı planlamaktadır. Yazacağımız haberler ile marka ve yerel bilinirliğin artmasının yanında, önemli bir kariyere de sahip olacaksınız.